Nasze apartamenty

Zarezerwuj apartament idealny dla siebie

Apartamenty Kluszkowce to inwestycja w której nie brakuje elementów zaczerpniętych z tradycji architektury podhalańskiej - do budowy jak i wykończenia wnętrz wykorzystywano lokalne materiały takie jak : kamień, drewno z dodatkiem elementów szklanych co podnosi prestiż tego wspaniałego miejsca . Stawiamy na najwyższy standard dlatego nasze apartamenty są kompletnie wyposażone wszystkie posiadają klimatyzację oraz suchą saunę , do wyboru również apartament z jacuzzi .

Apartament 23A.1

sauna
klimatyzacja
jacuzzi
tężnia solankowa
8 os.
165 m2

Nowoczesny i komfortowy apartament na piętrze o powierzchni około 165 m² przeznaczony do zakwaterowania 8 osób. Apartament przeznaczony do zakwaterowania 8 osób, 4 osobne sypialnie , duży przestronny salon z dostępem do strefy SPA z bezpośrednim wyjściem z salonu na taras i ogród .

Apartament 23A.2

sauna
klimatyzacja
altana
Play Station
8 os.
127 m2

Nowoczesny i komfortowy apartament na piętrze o powierzchni około 127 m² przeznaczony do zakwaterowania 8 osób. Duży przestronny salon z balkonem, 4 osobne sypialnie . Przepiękny widok z balkonu na panoramę tatr oraz jezioro, dodatkowo możliwość skorzystania z ogródka z altaną.

Apartament nr 9.1

sauna
klimatyzacja
kominek
garaż
Play Station
4-6 os.
115 m2

Nowoczesny i komfortowy apartament na parterze o powierzchni około 115 m² przeznaczony do zakwaterowania od 4 do 6 osób. Duży przestronny taras z zejściem do ogrodu, apartament jako jedyny posiada garaż oraz kominek. Do dyspozycji gości 4 rowery .

Apartament nr 25.1

sauna
klimatyzacja
jacuzzi
Play Station
4-6 os.
79 m2

Nowoczesny i komfortowy apartament na parterze o powierzchni około 79 m² przeznaczony do zakwaterowania od 4 do 6 osób z bezpośrednim wyjściem z salonu na taras i ogród .

Apartament nr 25.2

sauna
klimatyzacja
altana
6-8 os.
96 m2

Nowoczesny i komfortowy apartament na piętrze o powierzchni około 96 m² przeznaczony do zakwaterowania od 6 do 8 osób. Przepiękny widok z balkonu na panoramę tatr oraz jezioro, dodatkowo możliwość skorzystania z ogródka z altaną .